Нові фортепіанні здобутки студентки факультету початкової освіти та мистецтва – Юлії Федоляк

иконавська майстерність кожного музиканта виховується на конкурсних змаганнях, де митець представляє свої напрацювання на міжнародному та всеукраїнському рівнях. Сьогодні здобутий професійний рівень в Дрогобицькому державному педагогічному університету імені Івана Франка показує вихованка дрогобицької фортепіанної школи, студентка факультету початкової освіти та мистецтва – Юлія Федоляк. Вдосконалюючи фахові піаністичні навики в класі фортепіано доцента Уляни Молчко, здобувачка освіти у січні 2023 року виборола перші місця на трьох престижних мистецьких змаганнях.

Талановита піаністка представила свою програму на Міжнародному музичному конкурсі «Алея зірок України», який відбувся 7 січня 2023 року в м. Києві. За виконання різностильової програми конкурсне журі присудило Юлії Федоляк І премію.

Складні умови пандемії та російсько-української війни 2022–2023 років перевели мистецькі проекти у дистанційний формат. Піаністка не зупинилася на досягнутому і на Міжнародному дистанційному конкурсі «Зірки Європи» стає лауреатом І премії. Високопрофесійне журі відзначило довершену інтерпретацію виконуваних творів та блискучу віртуозність молодої піаністки. Музичне змагання проходило 7 січня 2023 року в місті Києві.

Міжнародний двотуровий конкурс «New York Starlights» приніс Юлії Федоляк ще одне лауреатське звання. На цій мистецькій артімпрезі її професійний ріст під керівництвом доцента Уляни Молчко та індивідуальний музичний талант дали змогу отримати І премію. Піаністичне змагання, що відбулося 15 січня 2023 року в місті Києві стало блискучим ґрунтом для подальших фортепіанних здобутків.

Бажаємо доценту Уляні Молчко та її студентці Юлії Федоляк нових творчих злетів.

Христина Гавриляк, студентка факультету початкової освіти та мистецтва.

Вам буде цікаво