Нехай росте сад…

16 квітня на території гуртожитку відбулося чергове спільне волонтерське дійство – висадження сорока молодих плодових дерев (яблунь та персиків), які люб’язно передав для університету відомий господар Рихтицького розсадника Михайло Валько за сприяння директора Державного історико-культурного заповідника «Нагуєвичі» Богдана Лазорака.

Внутрішньо переміщені громадяни, які проживають в університетському гуртожитку, відгукнулися на акцію та долучилися до закладання саду. Всі працювали натхненно, з хорошим настроєм, із надією, що дерева будуть рости, а мир а Україні відновиться. Також було висаджено квіти, які будуть окрасою прилеглої території гуртожитку.

Керівництво університету висловлює щиру вдячність Богданові Лазораку, Михайлові Вальку та всім, хто долучився до висадження нового саду. Сподіваємося, що кожне дерево, висаджене представниками всіх регіонів України, щедро плодоноситиме на франковій землі.