Науковий семінар «Літературними стежками Івана Франка»

З нагоди проведення Фестивалю науки 17 травня кафедра фундаментальних дисциплін початкової освіти провела науковий семінар «Літературними стежками Івана Франка» у Державному історико-культурному заповіднику «Нагуєвичі”.

У роботі семінару взяли участь викладачі кафедри. Модераторами заходу виступили завідувач кафедри, професор Володимир Ковальчук, доцентка Олена Кравченко-Дзондза. Заступниця директора музею Лілія Хміль провела екскурсію, ознайомивши учасників з новими експонатами та цікавими фактами з життя Каменяра.

Під час семінару учасники було виголошено  доповіді: «Націєтворча місія Івана Франка» (доповідач – завідувач кафедри фундаментальних дисциплін початкової освіти, доктор педагогічних наук, професор Володимир Ковальчук),  «Іван Франко – автор, видавець дитячої літератури в Галичині» (доповідачка –кандидат педагогічних наук, доцентка Олена Кравченко-Дзондза). У доповідях було відзначено, що Іван Франко – діяч світового значення, який завжди стояв на висоті культури свого часу. Своєю невсипущою, подвижницькою працею письменника, вченого, публіциста, політика, редактора, видавця він подав ідеальний взірець служіння інтересам рідного народу, організовуючи і забезпечуючи діяльність різного роду газет, журналів, видавництв, інституцій, «потрібних для культурного розвою на національнім ґрунті».