Науковиці Дрогобицького університету взяли участь у роботі Міжнародної конференції в м. Ченстохова (Польща)

20 – 21 квітня 2023 року на базі Гуманітарно-природничого університету імені Яна Длугоша (м. Ченстохова, Польща) відбулася Міжнародна конференція «Social Aspects of Market Economy. Sustainability and Health Economics», на якій виступили з результатами досліджень науковиці Дрогобицького університету факультетів здоров’я людини та природничих наук і фізики, математики, економіки та інноваційних технологій: завідувачка кафедри біології та хімії Світлана Монастирська, доцентки кафедри біології та хімії Світлана Волошанська, Наталія Гойванович, Інеса Дрозд; заступниця декана з навчально-виховної роботи Христина Войтович, професорка кафедри математики та економіки Любов Квасній, доцентка кафедри математики та економіки Оксана Солтисік.

Під час роботи конференції було обговорено питання соціальних аспектів розвитку економіки, стабільний розвиток громад, екологічні засади сталого розвитку суспільства та економіки.

20 квітня відбувся круглий стіл з представниками зарубіжних та українських університетів щодо спільної наукової діяльності, написання проєктів для відбудови України у повоєнний період. Ми вдячні Дрогобицькому університетові й керівництву за сприяння участі у міжнародній конференції, а колегам із Гуманітарно-природничого університету імені Яна Длугоша за активну підтримку українських викладачів та студентів.

Наталія ГОЙВАНОВИЧ,

в.о. керівника відділу міжнародних зв’язків