Науково-практичний семінар «Педагогічні наративи викладання академічного та естрадного вокалу у вищій школі»

4 листопада 2022 р. на кафедрі вокально-хорового , хореографічного та образотворчого мистецтва факультету початкової освіти та мистецтва відбувся науково-практичний семінар «Педагогічні наративи викладання академічного та естрадного вокалу у вищій школі».

Захід було організовано у межах викладання таких дисциплін, як: «Методика навчання естрадного вокалу» для студентів другого (магістерського) рівня вищої освіти та «Постановка голосу» для студентів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти денної і заочної форми навчання.

Учасники долучалися в онлайн-режимі на платформі ZOOM.

Модераторки семінару – доцентки кафедри вокально-хорового, хореографічного та образотворчого мистецтва Світлана Кишакевич і Галина Стець.

Важливими завданнями науково-практичного семінару були: ознайомити студентів з особливостями викладання вокалу у вищій школі, розкрити сутність понять «академічна манера» та «естрадна манера» виконання, дати характеристику вокально-естрадним прийомам.

Під час заходу також було висвітлено й різноманітні аспекти роботи педагога у класі «Постановки голосу», розглянуто питання функціонування системи професійного співочого дихання, роль дикції та артикуляції у вокальному виконавстві, виховання і вдосконалення вокально-технічних навичок.

Варто відзначити високий рівень підготовки студентів Олени Савки, Нікіти Коцурова, Вероніки Кучми, Степана Фіцака, Божени Голембіовської.

На думку спікерок доценток Г. Стець та С. Кишакевич, такі заходи активно сприяють науковому діалогу з молоддю та є чудовою можливістю поділитися власним педагогічним досвідом роботи і думками.

Вам буде цікаво