НАУКОВО-ПІЗНАВАЛЬНИЙ ВІДЕОЛЕКТОРІЙ «ТАЄМНИЧИЙ СКОВОРОДА»

16 листопада 2022р. на факультеті початкової освіти та мистецтва у дистанційному форматі проведено Науково-пізнавальний відеолекторій «Таємничий Сковорода». Захід проведено з нагоди 300-річчя від дня народження українського філософа, просвітителя-гуманіста, поета, педагога – Григорія Сковороди. Лектор Вікторія Полюга відзначила, що вчення Григорія Сковороди залишається близьким і сучасним для нових поколінь, попри те, що змінилося кілька епох. Кожна нова генерація студентства, приймає філософа по-своєму «як свого», адже Сковорода, вочевидь, розкривав філософські питання, які не втратять актуальності. А саме «Що таке щастя?» і «Як бути щасливим?». За підсумками відеолекторію студенти ФПОМ виявили неабияку зацікавленість постаттю Григорія Сковороди, звертаючись до його вільнодумства та наративу «Бути щасливим – значить пізнати самого себе.