Науково-методичний семінар «Авторська програма О. Винницької «Лицем до дитини»»

2 жовтня 2017 року на соціально-гуманітарному факультеті відбувся науково-методичний семінар «Авторська програма О. Винницької «Лицем до дитини»».

Відкривши науково-методичний семінар, доцент Надія Дудник ознайомила присутніх викладачів, студентів та працівників дошкільних закладів із основними положеннями програми О. Винницької «Лицем до дитини»:

– Навчання має бути активним, а програми навчання – пробуджувати розум, а не терпеливість, фантазію і уяву. Потрібно застосовувати такі методи навчання, які сприяють співдружності й співробітництву, а не суперництву.

– Важливо, щоб дитина відчувала і розвивала почуття власної гідності. Наставник має відчувати потреби кожної дитини, дбати про її розвиток. Кожна дитина росте і розвивається відповідно до свої здібностей.

– Шляхів до мудрості багато. Це може бути довга подорож-пошук. Можна прямувати до еталонів, а можна просто служити людям. Можна спостерігати за очима дітей та старців, закоханих і диваків. Можна мовчки сидіти на одному місці. А можна стрімко мчати через усі життєві збурення.

Усі присутні мали можливість на дискусійній платформі обговорити актуальні освітні ідеї та досвід практичної діяльності.

На заході відбулася презентація нових навчально-методичних посібників кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти.

Вам буде цікаво