У Познані відбулася зустріч проректорів з міжнародної діяльності українських університетів

На базі Університету імені Адама Міцкевича (м.Познань, Польща) відбулася зустріч проректорів з міжнародної діяльності українських університетів. Метою зустрічі було обговорення короткострокових та довгострокових пріоритетів та перспектив розвитку системи вищої освіти в Україні. Загалом у зустрічі взяло участь більше 60 представників закладів вищої освіти України, які реалізують напрямок міжнародної діяльності.

Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка представляв проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та інформаційної діяльності доцент Ігор Гриник.

Впродовж дводенної роботи учасники заходу мали можливість ознайомитися з сучасними тенденціями інтернаціоналізації, поділитися досвідом роботи щодо реалізації міжнародних проєктів та програм міжнародної академічної мобільності, налагодити нові професійні зв’язки.

Під час проведення заходу офіційно розпочала свою роботу рада проректорів з міжнародної співпраці закладів вищої освіти України, основною метою якої є сприяння обміну знаннями, розвитку співробітництва та посилення зусиль українських університетів у сфері інтернаціоналізації.