На біолого-природничому факультеті відбувся виховний захід

16 листопада 2021 року за допомогою платформи Zoom на біолого-природничому факультеті відбувся виховний захід «Толерантність ‒ це повага права іншого бути таким, яким він є», присвячений Міжнародному дню толерантності. Підготували виступ студенти груп ГБ-13Б та Е-14Б.

На заході висвітлювалися такі питання, як-от: ціннісні пріоритети українців в аспекті толерантності, найважливіші права людини та їх захист, обмеження прав певних соціальних груп населення. Учасники розглянули питання волонтерства, як одного із проявів толерантності, не оминули увагою й історію волонтерського руху в Україні.

Насамкінець заходу студенти озвучили цитату із Декларації прав людини (1948 р.): «Всі люди народилися вільними й рівними за своєю гідністю та правами. Вони наділені розумом і совістю та повинні діяти один стосовно іншого в дусі братерства».