На біолого-природничому факультеті відбулася підсумкова атестація здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти

15 – 23 грудня 2020 р. в режимі онлайн за використання програми «Zoom» відбулася підсумкова атестація здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальностей 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини), 014 Середня освіта (Хімія) та 091 Біологія. Підсумкова атестація передбачала захист магістерських робіт та складання кваліфікаційного іспиту за другою спеціальністю.

Вітальне слово виголосила декан біолого-природничого факультету доцент Світлана Волошанська, побажавши не лише вдалого захисту, але й успіхів та наукових досягнень в майбутньому.

Голова екзаменаційної комісії, для випускників спеціальностей 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) та 091 Біологія, доктор ветеринарних наук, доцент І. Ковальчук відзначила, що всі магістерські роботи вирізнялися не лише елементами наукової новизни, а й практичним спрямуванням. Вони викликали жваву дискусію та цікаві запитання членів екзаменаційної комісії, на які студенти давали аргументовані, змістовні відповіді.

Позитивні відгуки на представлені магістерські роботи отримали і випускники спеціальності 014 Середня освіта (Хімія) від голови комісії доцента кафедри аналітичної хімії ЛНУ імені Івана Франка О. Жак.

Усі випускники отримали високі оцінки за захист магістерських робіт.

Ґрунтовні знання здобувачі вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) продемонстрували під час кваліфікаційних іспитів з хімії та методики її викладання, а випускники спеціальності 014 Середня освіта (Хімія) з інформатики.

Члени екзаменаційних комісій побажали випускникам натхнення, наполегливості, невичерпної енергії, життєвої мудрості та успішного працевлаштування за фахом!

Випускники висловили слова вдячності членам екзаменаційних комісій і науковим керівникам за доброзичливе ставлення, мудрі настанови та допомогу під час захисту.

За результатами підсумкової атестації згідно з рішенням державної комісії випускникам присвоєно ступінь магістра та кваліфікацію відповідно до обраної спеціальності:

  • Магістр з біології за спеціалізацією «Лабораторна діагностика біологічних систем»;
  • Магістр середньої освіти. Вчитель біології, здоров’я людини та хімії;
  • Магістр середньої освіти. Вчитель хімії та інформатики.

Вітаємо наших випускників із успішним завершенням підсумкової атестації.

Вам буде цікаво