Мова – таки єднає, так само, як і вболівання за неї

День єднання кожен прожив по-своєму. Платформою для об’єднання українських мовознавців у цей знаковий день став міждисциплінарний науковий семінар «Медійний образ України», зініційований кафедрою бізнес-лінгвістики КНЕУ імені Вадима Гетьмана.

Разом із представниками академічних спільнот із різних куточків України до участі у заході долучилися також члени кафедри практики англійської мови Дрогобицького університету: Ірина Сирко, Зоряна Дубравська, Олена Тимчук, Анна Погоріла та ін.

Учасникам семінару було запропоновано для обговорення актуальні медіалінгвістичні, соціокомунікативні і лінгводидактичні стратегії творення, рецепції та інтерпретації образу УКРАЇНИ в різних науково-дискусійних блоках. Своїми думками про особливості функціонування традиційних і нових українських медіа поділилася з аудиторією доповідачка Марина Навальна (Київ). Інтерпретацію образу України міжнародними ЗМІ детально представила Лариса Кравець (Берегово). Надзвичайно цікавою та інформативною була доповідь про соціолінгвістичний імідж України в медіадискурсі Олени Маленко (Харків) та ін.

Дякуємо модераторкам Ларисі Козловській та Галині Сюті, а також усім учасникам заходу за жваве і цікаве обговорення запропонованих проблем.

 

 

Вам буде цікаво