Марія Чепіль – почесний професор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника

13 грудня перша проректорка Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Валентина Якубів вручила диплом почесного професора (Professor Honoris Causa) Марії Чепіль – докторці педагогічних наук, професорці, докторці габілітованому, академіку НАН ВО України, Заслуженій діячці науки і техніки України, професорці кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, професорці кафедри  педагогіки праці і андрагогіки Інституту педагогіки Університету Марії Кюрі-Склодовської (м. Люблін, Польща).

Таке високе звання було присвоєно Марії Чепіль за плідну міжнародну наукову, навчально-методичну та творчу діяльність відповідно до ухвали Вченої ради Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника 30 серпня 2023 року.

Перша проректора Прикарпатського національного університету Валентина Якубів відзначила: «Щиро радію, що ми сьогодні зібралися з такої гарної нагоди. Факультет має чим гордитися і отримує ще один здобуток. Марія Миронівна допомогла нам сформувати нашу педагогічну школу і зараз багато аспірантів, це ті люди, якими ми пишаємося. Надзвичайно приємно, що протягом років було здійснено чимало заходів, реалізовано багато проєктів, виховано велику кількість аспірантів, кандидатів наук, докторів наук. Найважливіше те, що ми маємо плани на розвиток нових співпраць, а досвід, який має наша професорка додастьцінності та успіху у їх діяльності».

Почесна професорка ПНУ Марія Чепіль подякувала і зазначила: «Шановна пані проректорко, пане проректор, академічна спільното та здобувачі! Дякую за таку честь бути обраною почесним професором Прикарпатського університету. Це обрання накладає на мене певнізобов’язання та відповідальність. Я докладу усіх зусиль, щоб продукувати наукові та практичні здобутки, як в Україні, так і за її межами». Згодом виголосила доповідь «Вища освіта в Україні: виклики сьогодення» і дала відповіді на запитання.

З привітаннями виступила декан педагогічного факультету професорка Оксана Кондур, завідувачка кафедри педагогіки та освітнього менеджменту імені Богдна Ступарика доцента Любов Прокопів, декан факультету фізичного виховання і спорту професор Ярослав Яців, доцентка кафедри туризмознавства і краєзнавства доцент Галина Гуменюк та ін.

Вам буде цікаво