Мандрівка Дрогобичем першокурсників факультету початкової освіти та мистецтва

28 вересня для першокурсників факультету початкової освіти та мистецтва за ініціативи академнаставників Олександри Шаран та Оксани Жигайло було організовано екскурсію «Легенди міста Дрогобича». Оглядову екскурсію містом провів відомий у Дрогобичі історик-краєзнавець, громадський діяч, автор ілюстрованого туристичного путівника про Дрогобич, розробник першої туристичної онлайн-карти Дрогобича Олег Стецюк.

Першокурсники мали змогу оглянути унікальні місця університетського міста, відчути атмосферу давніх пам’яток  архітектури – церкви Святого Юра, костелу Святого Варфоломія, вілли Б’янки, вілли Яроша та ін. Старовинні храми, величні вілли, найвидатніші пам’ятки та споруди, містичні розповіді екскурсовода – все це глибоко вразило студентів і сповнило їхні серця неповторним автентичним духом.