Літературно-музична композиція «Музи генія»

9 березня 2017 року в актовому залі головного корпусу університету проведено літературно-музичну композицію «Музи генія», яку підготували студенти соціально-гуманітарного факультету спеціальностей «Дошкільна освіта», «Психологія» та  інституту музичного мистецтва.

Ректор університету професор Надія Скотна виголосила промову про Тараса Шевченка як генія українського народу.

Дійство було презентоване у кількох мізансценах, що описали життя Шевченка-романтика. Жінкам не судилося пройти з ним усе життя і стати однією музою. Вони підносили і спопеляли душу митця. Проте їм ми завдячуємо ліричній поезії, які збагатили Шевченкову спадщину.

Розпочалося дійство з пісні «Чорнії брови, карії очі». Головну роль Кобзаря успішно виконав  студент Андрій Грабинський (ПП-32Б). У ролі «муз генія» перевтілилися студенти:  Оксана – Марія Шубинець (ДО-34Б),  Ганна Закревська – Галина Рішко (ДО-14Б), княжна Репніна –  Наталя Головка (ДО-35Б), Агата Ускова – Анастія Захаренко (ДО-14Б), Катерина Борисівна Піунова – Софія Сергєєва (ДО-14Б), Ликера Полусмакова – Софія Когут (ДО-14Б).

Ведучими заходу були Катерина Гамків (ДО-24Б) та Роксолана Шпаківська (ДО-14Б).

Музичні твори виконувалися під супровід гітари (Тарас-Василь Шуневич (МЗХ-31Б)), солісти – Іван Бобітко та Юлія Рудик (ДО-34Б).

Режисер і постановник композиції –  доцент Ореста Карпенко.