Круглий стіл на факультеті початкової освіти та мистецтва 

Доцентки кафедри фундаментальних дисциплін початкової освіти Наталія Винницька та Оксана Жигайло 6 червня провели круглий стіл “Проєктно-дослідницька діяльність на уроках математики та інформатики у початкових класах ” із студентами другого (магістерського) рівня вищої освіти.

На круглий стіл завітала вчителька інформатики середньої загальноосвітньої школи № 3 м. Трускавець Ольга Салань, яка поділилася досвідом створення проєктів з інформатики та реалізації дослідницької  діяльності на уроках математики та інформатики у школі.

Також студенти презентували індивідуальні завдання з навчальних дисциплін “Проєктно-дослідницька діяльність на уроках математики у початкових класах” (доц. Наталія Винницька), “Сучасні засади математичної освіти у початкових класах” (проф. Володимир Ковальчук), “Технології розвитку критичного мислення на уроках математики у початковій школі” (доц. Оксана Жигайло). Завідувач кафедри, доктор педагогічних наук, професор Володимир Ковальчук відзначив актульність проєктно-дослідницької діяльності на уроках у початкових класах.

Підсумували круглий стіл та захист індивідуальних завдань виставкою у фоє факультету.

Вам буде цікаво