Координаційна зустріч-тренінг для закладів вищої освіти

27 серпня 2021 року в Києві відбулася координаційна зустріч-тренінг для закладів вищої освіти, участь у якій взяли викладачі факультету початкової та мистецької освіти.

Захід організував фонд «The LEGO Foundation» у межах проєкту «Діяльнісний підхід у закладах вищої та післядипломної педагогічної освіти» з метою впровадження спецкурсів та навчальних дисциплін із діяльнісного підходу в освітні програми підготовки майбутніх вчителів початкової школи.

Учасники зустрічі мали нагоду ознайомитися із панорамою діяльності організації, яку представила керівниця освітніх ініціатив The LEGO Foundation в Україні Оксана Рома, взяти участь у низці цікавих та пізнавальних тренінгів, що базувалися на ігрових і діяльнісних методах навчання, долучитися до обговорення актуальних питань, які стосувалися імплементації спецкурсу «Діяльнісний підхід у початковій школі» в освітній процес факультетів початкової освіти (спеціальність 013 Початкова освіта), обмінятися досвідом, думками, побажаннями з колегами із закладів вищої освіти з різних куточків України.

Ця неймовірна зустріч запам’яталася знайомством із колегами-однодумцями та командою тренерів The LEGO Foundation, безцінним досвідом, натхненням та яскравими емоціями.