Конференція-презентація на історичному факультеті «Визначні постаті чеських земель на рубежі ХХ – початку ХХІ ст.»

4 травня 2017 року на історичному факультеті відбулася конференція-презентація «Визначні постаті чеських земель на рубежі ХХ – початку ХХІ ст.». Перед учасниками виступили доцент Володимир Галик, який акцентував на місце визначних чеських діячів у творенні державної історії в ХХ – на початку ХХІ ст., та доцент Світлана Біла, котра розповіла про теоретико-методологічні засади вивчення історичних портретів визначних  постатей у школі.

Із доповідями-презентаціями виступили студенти ІV курсу: Наталія Яцишин («Томаш Масарик – перший президент Чехословаччини, визначний філософ, політичний і державний діяч»), Крістіна Тарнавська («Едвар Бенеш – визначний державний діяч Чехословаччини»), Оксана Бонтей («Ян Палах – символ студентського жертовного протесту проти придушення «Празької весни»), Мар’яна Герляк («Ян Паточка – чеський філософ і як один із авторів «Хартії 77»), Христина Гнатишин («Вацлав Гавел – перший президент Чехії, визначний чеський політик та громадський діяч»), Роман Комарницький («Мілош Земан – сьогоднішній президент Чеської Республіки»).

Під час презентацій відбулися жваві дискусії, в яких взяли участь як учасники, так і гості конференції.