КАФЕДРА ФІЛОСОФІЇ, СОЦІОЛОГІЇ І ПОЛІТОЛОГІЇ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА ВАЛЕРІЯ СКОТНОГО ПРОВЕЛА ВСЕУКРАЇНСЬКУ (З МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ) НАУКОВУ КОНФЕРЕНЦІЮ

22 червня кафедра філософії, соціології та політології  імені професора Валерія Скотного разом із кафедрою філософії науки та культурології Центру гуманітарної освіти Національної Академії наук України (Київ) в режимі онлайн провела Всеукраїнську (з міжнародною участю) наукову конференцію «Філософія Людвіга Андреаса Фоєрбаха і сучасність (до 220-ї річниці з дня народження філософа)». Було заслухано 13 доповідей науковців з Дрогобича, Києва, Харкова, Івано-Франківська, Луцька а також з Ізраїлю, Франції та Німеччини. Вже апробований формат роботи – виступи до 15 хв., запитання, коментарі, обговорення одразу після виступу – дозволив ґрунтовно занурюватись у проблему, уточнювати позиції, дискутувати.

Теоретична увага учасників зосереджувалась навколо питань: критика Фоєрбахом філософії Геґеля; почуття, воля і розум як сутнісні сили людини; філософія любові Фоєрбаха; сутність антропологічного матеріалізму Фоєрбаха; концепція християнства у Фоєрбаха; історико-філософська концепція Фойєрбаха; Фоєрбах як предтеча сучасної діалогічної філософії; якою мірою ідеї Фойєрбаха є значущими для сучасного світу.

Захоплення всіх учасників викликали серйозні, професійні виступи двох студентів – з Києва та Івано-Франківська.

Насамкінець було запропоновано сформувати і видати в електронному форматі відповідну збірку матеріалів.

Завідувач кафедри філософії, соціології та політології імені професора Валерія Скотного
проф. Надія Скотна

Generic selectors