Меню

«

»

III хоровий фестиваль міст-побратимів

12 – 13 травня 2017 року народна хорова капела „Gaudeamus” Дрогобицького педагогічного університету ім. Івана Франка взяла участь у III хоровому фестивалі міст-побратимів, який проходив у рамках святкування 700-ліття міста Люблін. Ініціатором фестивалю вже вкотре є професор Уршуля Бобрик, проректор з питань роботи зі студентами Університету Марії Кюрі-Склодовської в Любліні, диригент та художній керівник Академічного хору університету ім. Ядвігі Червінської. Організацію фестивалю взяв на себе також президент міста Люблін та ректор університету Кшиштоф Жук.

В цьогорічному фестивалі також взяли участь: хор «Associazione» (Італія), хор „Tonfarbe” (Німеччина), Абхазький державний хор ім. Гурама Курашвілі (Грузія).

В перший день фестивалю в приміщенні Коронного трибуналу відбулася презентація всіх хорів. Кульмінацією заходу став концерт в Люблінській філармонії. Симфонічний оркестр філармонії та солісти Малгожата Родек і Ярослав Бренк, під керівництвом професора Уршулі Бобрик, виконали ораторію „Exegi Monumentum” Ромуальда Твардовського. На концерті був присутній сам композитор.