ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Технологічна освіта»

10 – 12 квітня 2017 р. студенти ІV курсу інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій Марія Криштанович та Ігор Бакаєвич гідно представили наш університет у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Технологічна освіта», яка пройшла на базі факультету професійної та технологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

В олімпіаді брали участь 86 студентів із 19 провідних педагогічних університетів України, а також 7 вишів І – ІІ рівнів акредитації.

За результатами олімпіади Марія Криштанович нагороджена дипломом ІІ ступеня за зайняте ІІ місце, а Ігор Бакаєвич – грамотою учасника (V місце з технічних видів праці). Команда інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій Дрогобицького педагогічного університету нагороджена грамотою «За використання сучасних технік оздоблення виробу», а також подякою «За високий рівень підготовки команди до Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Технологічна освіта», якою відзначені завідувач кафедри методики трудового і професійного навчання та декоративно-ужиткового мистецтва професор Леонід Оршанський, доценти Мирослав Пагута, Галина Мельник, старший викладач Володимир Ясеницький, викладач Галина Гром та майстер виробничого навчання О. Яводчак.

Колектив інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій висловлює щиру подяку студентам та викладачам кафедри МТПН та ДУМ за високі досягнення та бажає нових злетів і перемог!

Вам буде цікаво