Фінал XXV фестивалю команд КВН

17 травня 2017 в Народному домі ім. Івана Франка відбулася фінальна гра XXV фестивалю команд КВН нашого університету. За чемпіонське звання змагалися 5 команд: «Галюцинації» (соціально-гуманітарний факультет), «ІНФАРКТ» (інститут іноземних мов), «ФІФА» (факультет фізичного виховання), «ІСТФАК» (історичний факультет), «Як діти» (філологічний факультет). На початку гри організатор і ведучий фестивалю голова профкому студентів Ігор Гівчак ознайомив присутніх з історією університетського КВНу, який проводиться протягом 25-ти років.

Команди змагалися у трьох конкурсах: візитка, розминка і музичне домашнє завдання. Компетентне журі, до складу якого увійшли учасники і чемпіони минулих фестивалів, зокрема і першого, визначило переможця. Ним стала команда «Галюцинації», яка була чемпіоном впродовж останніх трьох років. ІІ місце посіла команда «ІНФАРКТ», ІІІ місце – команда «ФІФА».

Всі команди були нагородженні спеціальними дипломами і солодкими призами від організаторів, а переможці отримали перехідний кубок КВН.