Фінал регіонального конкурсу читців поезії «Франків огонь в одежі слова»

24 травня 2017 р. у головному корпусі університету в рамках проведення V Літературно-мистецької академії «Країна Франкіана» відбувся фінал регіонального конкурсу читців поезії «Франків огонь в одежі слова». У конкурсі взяли участь учні загальноосвітніх шкіл Дрогобича та району, міст Стебника і Борислава, студенти університету, професійно-технічних училищ та коледжів Дрогобича.

Вітальним словом відкрила захід ректор університету професор Надія Скотна, яка побажала успіху всім конкурсантам. Голова журі конкурсу – народний артист України актор Львівського академічного обласного музично-драматичного театру ім. Юрія Дрогобича Адам Цибульський, заступник – заслужений професор університету проректор з науково-педагогічної роботи (1980 – 2015рр), засновник „Країни Франкіани” Юрій Кишакевич.

Конкурс відбувався у трьох секціях за віковими категоріями: 3 – 6 класи; 7 – 9 класи; 10 – 11 класи, студенти коледжів, університету.

Всі учасники фінальної частини конкурсу читців поезії отримали пам’ятні подарунки від оргкомітету V Літературно-мистецької академії «Країна Франкіана».

Переможці, які вибороли І, ІІ та ІІІ місця, були відзначені спеціальними подарунками від організаційного комітету.

Загалом у конкурсі зареєстровано 57 учасників.

Оргкомітет V Літературно-мистецької академії «Країна Франкіана» висловлює щиру подяку всім учасникам та навчальним закладам, які делегували своїх представників, а також координатору фінальної частини конкурсу читців доценту Марії Стецик.