Допомога як вияв любові і підтримки: закордонні ровесники передали подарунки дітям-переселенцям

У понеділок, 18 березня, ректорка Валентина Бодак та університетський капелан о. Олег Кекош вручили 82 подарунки дітям вимушених переселенців в актовому залі гуртожитку N 5. Ці подарунки: солодощі, одяг, іграшки, канцелярські і шкільні прилади, сувеніри, мʼячі та інше, приготували діти з м. Трентон (США) при Церкві Св. Йосафата.

– Подарунки від доброчинців, що розуміють обставини родин, які змушені були покинути рідні домівки через війну. Наші друзі зі США на такій далекій відстані відчувають потребу налагодити контакти душ, передати вам, діти, часточку свого серця і своєї любові, – зазначила Валентина Бодак. – Нам сьогодні  допомагає багато волонтерських організацій, і ми тішимося з того, що люди вболівають за Україну і намагаються нас підтримати.

Зазначимо, що гуртожитки університету з перших днів великої він стали прихистком для біженців. За увесь час тут перебувало близько двох тисяч переселенців, зараз проживає 360 осіб. Викладачі й студенти університету докладають зусиль, аби люди, яким нема куди повертатися, адаптувалися у нових умовах, організували своє життя. Значну допомогу для облаштування умов проживання та побуту внутрішньо переміщених осіб надали університетові партнери – заклади вищої освіти

та громадські організації європейських країн, які від самого початку вторгнення запропонували свою допомогу і продовжують підтримувати й сьогодні гуманітарні ініціативи університету.

Вам буде цікаво