Доцент Роман Проць – головний суддя фіналу АФЛУ

23 квітня 2023 року на “Боско-Арені” завершився розіграш Всеукраїнського фіналу Аматорської футзальної ліги України сезону 2023 року. Чемпіоном змагань, які вперше в історії приймав Львів, став колектив гостомельської “Десни”. Головною перемогою цьогорічного ВФ АФЛУ став склад та географія учасників. За трофей позмагалися аж шістнадцять колективів. Представництво команд було оформлене від Краматорська до Львова, від Очакова до Рівного, від Хмельницького до Дніпра. Турнір, беззаперечно, став уособленням всеукраїнської єдності. Те, до чого так прагнемо на соціальному рівні, трапилося на футзальному майданчику.

Тішимося цьому факту і з приємністю зазначаємо, що до організації та проведення ВФ АФЛУ безпосередньо були залучені фахівці нашого університету. Зокрема, очолити колегію арбітрів та виконати обов’язки головного судді Всеукраїнського фіналу довірили доценту кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту, арбітру Національної категорії Роману Процю. До складу суддівської колегії, яка налічувала 15 рефері, ввійшли і студенти факультету здоров’я людини та природничих наук Назарій Лизан (ФК-110М),  Максим Проць (ФКС-16Б), Артем Захаров (ФКС-16Б), а також випускники нашого університету Микола Герчук і Орест Дуцяк. Усі студенти-арбітри разом із капітанами команд підтримали акцію – від АФУ до ЗСУ, адже допомога військовим є завжди актуальною.

Щодо перебігу змагань, то у перший день матчі приймали відразу два спорткомплекси. Йдеться про “Emily Sport Arena” (на території бази АФ “Рух”) та власне “Боско-Арена”. Два вирішальні дні змагань відбулися виключно на “Боско-Арені”. Сказати, що протистояння були насиченими та видовищними – нічого не сказати. Часовий формат турніру “2х12” подарував топову інтенсивність та високу активність колективів. Нічого зайвого, лишень найбільш якісний футзал. За таких умов і вболівальникам, які стежили за всіма 50-ма матчами у режимі онлайн, було цікаво по той бік екрану.

Фінальний двобій між “Десною” (Гостомель) і “Арсеналом” (Очаків) став вишенькою на смачному торті з назвою Всеукраїнський фінал АФЛУ у Львові. Напружена та захоплива дуель завершилася звитягою команди з Київщини, втім, подарувала топові враження від змістовної гри обох колективів. Всі учасники, що буває вкрай рідко, залишилися приємно вражені високим рівнем арбітражу змагань, який забезпечив фахівець Дрогобицького університету. Враховуючи високі показники якості роботи на ВФ АФЛУ,  Асоціація футзалу України рекомендувала Романа Проця та кращих з його вихованців для проведення Фіналу Восьми Кубку України з футзалу, який відбудеться у Львові наступними вихідними.

Вітаємо наших колег та бажаємо нових здобутків.

Вам буде цікаво