До університету завітав депутат Верховної Ради України

27 вересня 2019 року в актовій залі головного корпусу університету відбулася зустріч із народним депутатом України Орестом Саламахою.

На зустрічі були присутні студенти та працівники університету

Під час заходу відбулась жвава дискусія-діалог у форматі запитання – відповідь із присутніми у залі. Питання, які піднімалися під час зустрічі, стосувались найбільш актуальних тем сьогодення: заробітна плата працівників ЗВО, покращення матеріальної бази студентських гуртожитків та спортивних майданчиків, підвищення стипендії та працевлаштування випускників.

Зустріч тривала більше години. Розмова вийшла конструктивною і, в той же час, неформальною, дружньою. Відчувалося, що всі присутні розуміють проблеми рідного університету і бажають вирішувати їх у межах своїх можливостей.

На завершення зустрічі було досягнуто домовленості про подальшу співпрацю щодо представництва інтересів.

Generic selectors
Exact matches only