Чорнобиль – німий докір минулого і болюча пересторога для майбутніх поколінь

25 квітня 2017 року, напередодні роковин Чорнобильської трагедії, у світлиці гуртожитку № 3 відбувся перегляд фільму «Правда про Чорнобиль» та зустріч із ліквідатором наслідків аварії на ЧАЕС начальником відділу ОП і ТБ Михайлом Губіцьким.

Гість охоче поділився своїми спогадами про пережиті події, адже з пам’яті досі не стерлись картини побаченого: «Невидимий ворог не мав ні кольору, ні запаху і навіть повітря здавалося чистим. А ворог убивав молодих хлопців, калічив, відбирав здоров’я. Кругом були покинуті будинки із забитими дошками вікнами, вкриті целофаном колодязі з не придатною для пиття водою, поля з чудовим урожаєм, який ніхто і ніколи не збере. А ще тисячі автомобілів і техніки різного призначення, які доводилося закопувати в землю, щоденна дезактивація доріг і транспорту, ліквідація «рудого лісу».

Студенти змогли також побачити кінохроніку подій на Чорнобильській ЧАЕС.

Організатори заходу: виховний відділ, студентське самоврядування та профком студентів.