Чергові дрони для військових: університет у травні зібрав рекордну суму  благодійних внесків

У Франковому виші триває доброчинний проєкт «Франко-дрон», який стартував три місяці тому за ініціативи студентів. У межах проєкту відбуваються благодійні концерти, ярмарки та інші заходи. Завдяки активності й небайдужості університетської спільноти  впродовж березня-квітня вдалося зібрати загалом 145, 73 тис. гривень. За ці кошти було придбано одинадцять FPV-дронів для військових ЗСУ.

У травні до університетського збору долучилася студентська профспілка та працівники бібліотеки вишу. Загальна сума доброчинних внесків склала 89 340,00 гривень, це – найбільший збір, який зроблено за місяць.

 Кошти передали дрогобицькому волонтеру Володимир Бараняку, який повідомив, що придбані дрони будуть передані військовим 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ. Йдеться про чотири дрони-камікадзе й один потужніший дрон багаторазового використання, вартість якого 27 тис гривень. На решту суми закуплять додаткові комплектуючі до дронів.

 Володими Бараняк висловив подяку університету за потужну підтримку воїнів Збройних сил України.

Збір коштів на Франко-дрони триває – викладачі й студенти Дрогобицького вишу й надалі будуть об’єднувати зусилля, активно донатити, щоб допомагати фронту.

Вам буде цікаво