Чарівний світ української вишиванки

23 лютого 2017 року на базі факультету початкової та мистецької освіти спільними зусиллями кафедр педагогіки та методики початкової освіти і загальної педагогіки та дошкільної освіти було проведено театралізоване дійство «Чарівний світ української вишиванки» за участю студентів груп ДО-34Б, ДО-35Б, ПОХ-43Б.

Свято було урізноманітнене піснями у виконанні студентів Юлії Турик (ДО-34Б), Василини Верещинської (ДО-34Б), Наталії Чемерис (ПОІ-32Б), Ольги Штангрен (ПОА-21Б). У заході також взяли участь випускники факультету початкової та мистецької освіти Лілія Вовк (Брусевич) та Христина Артим, балетмейстер народно-хореографічного ансамблю „Пролісок„. Із метою співпраці з освітніми закладами виступила старший учитель початкових класів СЗШ І – ІІІ ступенів №4 м. Дрогобич Леся Гизюк зі своїми вихованцями.

[su_spacer size=”10″]

Generic selectors