«Боянові Дрогобицькому» – 115 років

30 березня 2017 року в актовому залі головного корпусу університету відбувся ювілейний концерт із нагоди 115-річчя від дня заснування співочого товариства «Боян Дрогобицький».

Слово на пошану ювілярів виголосили: капелан університету о. Олег Кекош, народний депутат Верховної Ради України Богдан Матківський, начальник відділу культури та мистецтв виконавчих органів Дрогобицької міської ради Олег Яводчак, проректор з науково-педагогічної роботи доцент Володимир Шаран, директор інституту музичного мистецтва професор Степан Дацюк, головний диригент Львівського академічного обласного музично-драматичного театру ім. Юрія Дрогобича Микола Михаць, професор Ірина Бермес.

За вагомий внесок у збагачення культурної спадщини українського народу, формування національних цінностей, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди 115-річниці створення музично-просвітницького товариства «Боян Дрогобицький» нагороджено Грамотою Верховної Ради України художнього керівника чоловічого камерного хору «Боян Дрогобицький» доцента Петра Гушоватого. Від імені Дрогобицької організації Національної спілки композиторів України Ювіляра привітав доцент Людомир Філоненко.

Всі учасники співочого товариства «Боян Дрогобицький» були відзначені почесними грамотами: голови Львівської облдержадміністрації, голови Львівської обласної ради, департаменту культури національностей і релігій ЛДОА, міського голови, відділу культури та мистецтв.