Бібліотека Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка запрошує першокурсників до знайомства.

Бібліотека Дрогобицького ЗВО відкрила свої двері у світ книги для першокурсників факультету здоров’я людини та природничих наук. Студентів та кураторів академічних груп радо зустріли працівники і директор бібліотеки Ігор Розлуцький. Бібліотечна спільнота своєю діяльністю продемонструвала, що сучасна бібліотека – це не лише простір для читання, отримання нових знань, навичок, професійного зростання цікавого дозвілля, спілкування, але й можливість отримати позитивні емоції, гарний настрій, зарядитись оптимізмом, отримати приємні враження від спілкування з професіоналами, друзями, однодумцями.
Кожен відділ бібліотеки підготувався до візиту гостей і радо запропонував їм книжкові виставки, огляди літературних новинок, широкий асортимент періодичних видань, які допоможуть у навчанні й самоосвіті.
Ігор Розлуцький захоплююче розповів про бібліотеку, правила користування каталогами та, як найкращим чином можна використати можливості для результативного навчання, плідної наукової роботи, розширення світогляду, гарного відпочинку з цікавою художньою чи науковою книгою. Бібліотекарі привітали студентів зі вступом до університету, окремо зупинилися на відповідальності користувачів за взяті у бібліотеці книги і посібники та своєчасне їх повернення.
У кожній академічній групі першого курсу була здійснена видача підручників, навчальних посібників і читацьких квитків.
Хочемо відзначити гостинність та професіоналізм працівників, а ще побажати бібліотеці і надалі поповнювати свій бібліотечний фонд новими виданнями та залишатися скарбницею знань.

Вам буде цікаво