Університет отримав щедрий дарунок від благодійника з Королівства Нідерландів Кеса Ван дер Рі (Van Der Rhee)

Нещодавно Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка отримав щедрий дарунок від благодійника з Королівства Нідерландів Кеса Ван дер Рі (Van Der Rhee). За його ініціативою і головно за власні кошти до нас прибула 30-тонна фура з кухонними меблями, побутовою електротехнікою (електричні плити, холодильники, мікрохвильові печі, порохотяги тощо) та іншими важливими речами, які забезпечать належний побут внутрішньо переселених осіб. Все це після перемоги залишиться для студентів нашого університету.

Зазначимо, що Кес Ван дер Рі впродовж тижня допомагав переселенцям налагоджувати їхній добробут у гуртожитку Дрогобицького університету.

Висловлюємо вдячність Артуру Десці, завдяки якому вкотре волонтери з-за кордону приїжджають власне до нас, а також засновнику благодійної організації Святої Трійці отцеві Миколаю Юзичу за документальний супровід вантажівки.

Нехай, шановні наші добродії, все повернеться Вам сторицею!