Меню

Студентське життя

Важлива роль в інституті відводиться виховній роботі зі студентами та організації їх культурного дозвілля.

Виховний процес у позааудиторний час передбачає участь студентів у заходах, пов’язаних з відродженням народних культурних традицій рідного краю, відзначенням державних подій і дат, релігійних свят; систематично організовуються зустрічі з учасниками національно-визвольних змагань, керівниками громадських організацій регіону, відомими вченими, письменниками, митцями.

Студенти інституту беруть активну участь у спільних заходах молодіжної комісії Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ та педуніверситету, а також у загальноміських заходах у межах реалізації культурно-просвітницьких програм «Молодь Дрогобича», «Студентська молодь» та «Студентські сім’ї».

У рамках співпраці з волонтерськими та громадськими організаціями, благодійним фондом «Карітас» студенти інституту активно займаються гуманітарною місією: проводять збір коштів на лікування воїнів АТО, підтримку Збройних сил України, допомогу дітям-сиротам, малозабезпеченим сім’ям, дітям-інвалідам, важкохворим людям та ін.

Спільно з виховним відділом університету періодично проводяться лекції, бесіди та круглі столи із видатними науковцями та цікавими людьми міста, області та України. Періодично у студентських гуртожитках проводиться відеолекторій «Корисні фільми» під час яких студентство має змогу ознайомитися з цікавою інформацією, корисною майбутнім педагогам.

Стало традицією проведення в інституті таких культурно-масових заходів, як КВН, Дебют першокурсників, День студента, Осінній бал першокурсників, Андріївські вечорниці, новорічні свята та ін.; покази моделей одягу з нетрадиційних матеріалів (арт-дизайн), виставки творчих досягнень студентів у галузі декоративно-ужиткового мистецтва та ін.

Студенти Інституту є учасниками Народного культурно-просвітницького колективу-студії «Ровесник», беруть активну участь у підготовці та проведенні різноманітних культурно-мистецьких заходів місцевого, регіонального та Всеукраїнського рівнів. Відвідуючи студентський театр, майбутні педагоги демонструють свої акторські якості, розвивають ораторську майстерність, вміння виступати перед аудиторією.

Активні спортивні змагання відіграють важливу роль у фізичному формуванні студентської молоді. Студенти інституту не тільки постійні учасники спортивних змагань та культурно-спортивних заходів, але й незмінні призери змагань з міні-футболу, армрестлінгу.

Дозвілля студентів в інституті вміло поєднується з національно-патріотичним, морально-правовим, художньо-естетичним, трудовим та фізичним вихованням особистості майбутніх учителів.