Меню

ЦЕНТР ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ ТА ДОУНІВЕРСИТЕТСЬКОЇ ПІДГОТОВКИ

Рік заснування – 1999

Адреса (поштова) 82100 обл. Львівська, м. Дрогобич

вул. Івана Франка, 24, каб. 36

Контактні телефони: тел. (0324) 41-00-50

e-mail: perepidgotovka@ukr.net

Центр післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка (надалі – Центр) є правонаступником факультету післядипломної освіти як структурного підрозділу ДДПУ ім. І. Франка і перейменований згідно листа Міністерства освіти і науки України №1/9-112 від 17 лютого 2009 року відповідно до Закону України «Про вищу освіту».

У своїй діяльності Центр керується Конституцією України, законами України «Про освіту», «Про вищу освіту» й іншими чинними законами та підзаконними нормативно-правовими актами України, Статутом університету та Положенням про Центр.

Центр проводить курси підвищення кваліфікації керівних кадрів закладів освіти, педагогічних працівників закладів освіти І-ІІ рівня акредитації, стажування, підвищення кваліфікації педагогічних працівників (1200 осіб на рік).

Щорічно центр післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки організовує курси учнів 10-11 класів для поглибленого вивчення навчальних предметів і подальшого успішного складання зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) з таких дисциплін:

 • українська мова та література;
 • історія України;
 • математика;
 • фізика;
 • біологія;
 • хімія;
 • англійська, французька та німецька мови

До складу слухачів курсів доуніверситетської підготовки зараховуються учні випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів, випускники училищ, шкіл, ліцеїв, гімназій, а також випускники минулих років.

Форма навчання – вечірня.

Центр запрошує студентів та викладачів на курси з інформатики за програмами:

 • Ефективна робота з презентаціями (на базі PowerPoint 2013);
 • Microsoft Word 2010/13;
 • Основи Excel 2010/13;
 • Прості засоби створення та підтримки WEB-сторінки вчителя.

У ЦПОДП проводяться курси з вивчення англійської та польської мов. Тривалість курсів: 3 – 5 місяців.

З 2014 року центр післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка надає освітні послуги з навчання військовослужбовців, звільнених у запас або відставку в рамках міжнародної Програми НАТО-Україна у співпраці з громадською організацією «Західний регіональний центр сприяння перепідготовці та соціальній адаптації військовослужбовців». Понад 180 слухачів упродовж 2014-2019 рр. пройшли курси професійного навчання з метою адаптації до мирного життя та працевлаштування й отримали сертифікати міжнародного зразка та свідоцтва про підвищення кваліфікації.

З червня 2017 року Центр післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки бере участь у конкурсному відборі суб’єктів підприємництва у сфері інформаційно-консультаційних і профорієнтаційних послуг, що оголошується Дрогобицьким міськрайонним центром зайнятості та проводить тренінги-семінари.

Склад відділу:

Гірняк Світлана Петрівна

Директор Центру післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки – доктор філологічних наук, доцент Гірняк Світлана Петрівна.

Терес Ольга Вікторівна

Методист Центру післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки – Терес Ольга Вікторівна.

Михайлець Олександра Василівна

Михайлець Олександра Василівна – провідний фахівець.

Попередній директор Центру післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки:

Фещенко Петро Іванович, кандидат політичних наук, доцент.