Меню

ЦЕНТР ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ ТА ДОУНІВЕРСИТЕТСЬКОЇ ПІДГОТОВКИ

Рік заснування – 1999

Адреса (поштова) 82100 обл. Львівська, м. Дрогобич

вул. Івана Франка, 24, каб. 36

e-mail: perepidgotovka@dspu.edu.ua

Центр післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка (надалі – Центр) є правонаступником факультету післядипломної освіти як структурного підрозділу ДДПУ ім. І. Франка і перейменований згідно листа Міністерства освіти і науки України №1/9-112 від 17 лютого 2009 року відповідно до Закону України «Про вищу освіту».

У своїй діяльності Центр керується Конституцією України, законами України «Про освіту», «Про вищу освіту» й іншими чинними законами та підзаконними нормативно-правовими актами України, Статутом університету та Положенням про Центр.

Центр проводить курси підвищення кваліфікації керівних кадрів закладів освіти, педагогічних працівників закладів освіти І-ІІ рівня акредитації, стажування, підвищення кваліфікації педагогічних працівників.

У ЦПОДП проводяться курси з вивчення англійської, польської, японської мов. Тривалість курсів: 3 – 6 місяців.

З 2014 року центр післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка надає освітні послуги з навчання військовослужбовців, звільнених у запас або відставку в рамках міжнародної Програми НАТО-Україна у співпраці з громадською організацією «Західний регіональний центр сприяння перепідготовці та соціальній адаптації військовослужбовців». Понад 180 слухачів упродовж 2014–2020 рр. пройшли курси професійного навчання з метою адаптації до мирного життя та працевлаштування й отримали сертифікати міжнародного зразка та свідоцтва про підвищення кваліфікації.

З червня 2017 року центр післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки бере участь у конкурсному відборі суб’єктів підприємництва у сфері інформаційно-консультаційних і профорієнтаційних послуг, що оголошується Дрогобицьким міськрайонним центром зайнятості та проводить тренінги-семінари.

Склад відділу:

Гірняк Світлана Петрівна

Методист вищої категорії центру післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки – доктор філологічних наук, доцент Гірняк Світлана Петрівна.

Терес Ольга Вікторівна

Методист І категорії центру післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки – Терес Ольга Вікторівна.

Михайлець Олександра Василівна

Провідний фахівець центру післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки – Михайлець Олександра Василівна.

Попередній директор Центру післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки:

Фещенко Петро Іванович, кандидат політичних наук, доцент.