19 травня 2026 року на кафедрі біології та хімії відбувався захист курсових робіт з методики навчання біології та методики навчання хімії здобувачів освіти спеціальності 014 «Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)». У присутності членів комісії: завідувача кафедри, доцента Ірини БРИНДЗІ, доцентів Григорія КОССАКА та Сузанни ВОЛОШИН здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти представили результати методичних розробок та їх впровадження в освітній процес. Усі студенти отримали позитивні оцінки, члени комісії відзначили роботи Іванни ХАНАС, Тетяни ЧАПЛІ, Ірини ЛИТВИНКО, Іванни КОВАЛЬЧУК та Дениса ПАХОЛКА.






