18 грудня у Актовій залі ДДПУ ім. І. Франка відбувся Академконцерт хорових класів І-ІІІ курсів (керівник Любомира Ластовецька, концертмейстер Олена Стащенко) та ІІ-IV курсів (керівник Ірина Матійчин, концертмейстер Наталія Ананенко). У їх виконанні прозвучали твори українських та зарубіжних композиторів різних жанрів та стилів. Колективи продемонстрували достатній виконавський рівень, переконливій інтерпретаційній версії творів. Студенти старших курсів мали змогу проявити свої диригентські здібності, рівень опанування техніки диригування. Завершився академконцерт спільним виконанням обома хоровими колективами української колядки “Бог ся рождає”.


