В Дрогобицькому університеті відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Соціальна робота»

Протягом лютого – квітня 2021 року на факультеті психології, педагогіки та соціальної роботи Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка проходив ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі знань «Соціальна робота» спеціальності «Соціальна робота». Базовою з проведення конкурсу було визначено кафедру соціальної педагогіки та корекційної освіти нашого університету.

На конкурс було подано 64 наукові роботи від 71 студента з 39 закладів вищої освіти України. Впродовж лютого – березня 2021 року галузева конкурсна комісія здійснювала рецензування студентських наукових робіт. Склад комісії: проректор з наукової роботи професор Микола Пантюк (голова комісії), професорка Тетяна Логвинеко, доценти Леся Смеречак, Ігор Зубрицький, Орест Гук (Дрогобицький державний педагогічний університет ім. І. Франка), професорка Ренате Вайнола (Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова), професорка Оксана Повідайчик (Ужгородський національний університет), професорка Віра Поліщук (Тернопільський національний університет ім. В. Гнатюка), професорка Наталія Сейко (Житомирський державний університет ім. І. Франка), доцентка Олена Маловічко (Запорізький національний університет).

15 – 16 квітня 2021 року в Дрогобицькому університеті у режимі онлайн відбулася підсумкова науково-практична конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.

У конференції взяли участь студенти-фіналісти конкурсу із закладів вищої освіти різних регіонів України, які захищали свої наукові роботи. Були представлені цікаві доповіді і презентації, які викликали активне обговорення, дискусії та обмін думками з різних аспектів актуальних соціально-педагогічних проблем. На основі рецензування робіт та їх захисту було визначено переможців ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, яких нагороджено Дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів. Студентка факультету психології, педагогіки та соціальної роботи Дрогобицького університету Христина Кретчак посіла ІІ місце і нагороджена Дипломом ІІ ступеня.