»

Свята Літургія

28 лютого 2019 року у Катедральному соборі Пресвятої Трійці відбулася спільна Літургія з нагоди початку ІІ-го семестру 2019 навчального року для викладачів та студентів навчальних закладів міста Дрогобич. Свята Літургія пройшла у супроводі народної хорової капели «Гаудеамус» під керівництвом директора інституту музичного мистецтва професора Степана Дацюка.

На урочистому Богослужінні був присутній професорсько-викладацький склад та студентство Дрогобицького державного університету імені Івана Франка, викладачі та учні ліцею і коледжів Дрогобича, прихожани церкви. Очолив Святу Літургію о. Мирослав Соболта в супроводі капеланів університету, коледжів та ліцею: о. Олега Кекоша, о. Євгена Макогона, о. Олега Турківа, о. Петра Сюська, о. Дениса Богатка.

Керівник Центру академічного душпастирства о. Олег Кекош привітав присутніх із початком навчального року та уділив своє благословення усій великій студентській родині.