»

Студенти історичного факультету взяли участь у науковому семінарі «Наративний підхід в педагогічних дослідженнях»

15 квітня 2019 року доцент кафедри правознавства, соціології та політології Богданна Гвоздецька провела науковий семінар за матеріалами участі ІІ Зимової школи дослідників освіти «Якісні педагогічні дослідження: наративний підхід», яка відбувалася 23 – 26 січня в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини. Для студентів-істориків, котрі стали учасниками семінару, увагу було зосереджено на актуальних питаннях організації та проведення педагогічних досліджень, використання якісних методів збору інформації, зокрема наративного підходу саме в педагогічних дослідженнях, аналізу його переваг та труднощів.

Захід відбувся в рамках проекту Європейського Союзу Еразмус+ напряму Жан Моне «Європейські індикатори якості освітніх досліджень для розширення можливостей освітян в Україні».