В інституті фізичної культури і здоров’я відбулася ІV Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція

12 травня 2022 року в інституті фізичної культури і здоров’я відбулася ІV Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція «Шляхи розвитку рухової активності молоді України». Організатори зустрічі: Дрогобицький державний педагогічний університет ім. І. Франка, Тернопільський національний педагогічний університет ім. В. Гнатюка, Хмельницький національний університет, Дрогобицький фаховий коледж нафти і газу.

На конференції з вітальним словом виступили: директор інституту фізичної культури і здоров’я професор Микола Лук’янченко; декан факультету здоров’я, психології, фізичної культури та спорту Хмельницького національного університету професор Євген Павлюк; завідувач кафедри теоретичних основ і методики фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка доцент Володимир Наумчук. У заході взяли участь 70 учасників закладів вищої та професійної освіти, вчителі, тренери і студенти.

Модераторка конференції – завідувачка кафедри спортивних дисциплін професорка Галина Кондрацька. З доповідями виступили: доцент кафедри спортивних дисциплін і туризму Роман Проць; завідувачка кафедри фізичної терапії, ерготерапії Наталія Закаляк; викладачка кафедри фізичного виховання Леся Борисевич. До роботи конференції долучилися студенти: Назар Бечкало (інститут фізичної культури і здоров’я Дрогобицького університету), Вікторія Рихель (факультет фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка), Артем Онищук (факультет здоров’я, психології, фізичної культури та спорту Хмельницького національного університету).

В обговоренні взяли участь: доцент кафедри теорії та методики фізичного виховання Роман Чопик; завідувач кафедри теоретичних основ і методики фізичного виховання доцент Володимир Наумчук; завідувач відділення фізичного виховання Дрогобицького фахового коледжу нафти і газу доцент Богдан Піць; вчителі фізичної культури Галина Зварич (ліцей №3 ім. В. Чорновола), Андрій Вовденко (ліцей №4 ім. Л. Українки), Галина Малай (Ямпільський НВК Пустомитівського району).

За результатами проведеної конференції буде видано збірник матеріалів, а всі учасники отримають сертифікати.