Конкурсні здобутки студенток-піаністок класу доцентки Уляни Молчко

Виховання високопрофесійних спеціалістів у сфері музичного мистецтва тісно пов’язане з формуванням їх виконавської майстерності. Саме цим навикам приділяють найбільше уваги в класі фортепіано доцентки кафедри музикознавства та фортепіано інституту музичного мистецтва Уляни Молчко. У тяжкий час сьогочасної російсько-української війни її вихованці представили свої професійні напрацювання на міжнародних музичних конкурсах «Golden world – 2022» (22.04 – 26.04, м. Братіслава (Словенія)) та «Talents of world – 2022 “Ukraine in my heard”» (01. 05 – 05.05, м. Прага (Чехія)).

Фортепіанний дует у складі магістринь, лауреаток міжнародних конкурсів Софії Пучковської та Регіни Вакс здобув І місце на «Talents of world – 2022 “Ukraine in my heard”» та ІІ місце на «Golden world – 2022». Високопрофесійне журі відзначило мистецьке виконання різностильових композицій та ансамблеву гнучкість колективу.

Вперше у цих престижних змаганнях взяли участь студентки-піаністки заочної форми навчання класу доцентки Уляни Молчко. Марина Кузнєцова здобула звання Лауреата І премії на братіславському конкурсі «Golden world – 2022». Двічі переможицею, володаркою І премій на «Talents of world – 2022 “Ukraine in my heard”» та «Golden world – 2022» стала Вероніка Дорцкій. Піаністки в сольних програмах показали блискучий технічний рівень, добре відчуття стильових особливостей інтерпретованих творів.

Всі музикантки виконували у своїх конкурсних програмах п’єси українських композиторів, чим репрезентували наше національне мистецтво у світовому просторі. Бажаємо доцентці Уляні Молчко та її студенткам-лауреатам нових педагогічних здобутків і творчих перемог.

Христина ГАВРИЛЯК,

здобувачка першого (бакалаврського) рівня вищої освіти інституту музичного мистецтва

 

Вам буде цікаво