Меню

Хочете бути здоровими – навчайтеся!

Шановні студенти! Радимо ознайомитись
з цікавими результатами досліджень норвезьких вчених про користь освіти. 

Дослідження вчених Норвезького університету науки і технологій виявили, що освіта позитивно впливає на здоров’я і тривалість життя, чим вищий рівень освіти, тим нижчий ризик смерті незалежно від віку, статі та соціального статусу. Навіть для… Читати далі »

Рекомендуємо добірку безкоштовних курсів зі штучного інтелекту

Шановні студенти, зважаючи на те, як швидко штучний інтелект торкається усіх аспектів нашого життя, включаючи освіту, рекомендуємо добірку безкоштовних курсів зі штучного інтелекту.

Elements of AI
Спільний проєкт університету Гельсінки та освітньої програми MinnaLearn. Курс розрахований на аудиторію, яка ще не мала досвіду роботи зі штучним інтелектом.

Читати далі »

ЦЕРЕМОНІЯ ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ МАГІСТРА НА ФАКУЛЬТЕТІ ФІЗИКИ, МАТЕМАТИКИ, ЕКОНОМІКИ ТА ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

У зворушливо теплій родинній атмосфері відбулося свято вручення дипломів магістра на факультеті фізики, математики, економіки та інноваційних технологій Дрогобицького вишу. Омріяні дипломи магістра за спеціальностями 014 “Середня освіта (Математика)”, 111 “Математика”, 014 “Середня освіта (Фізика)”, 014 “Середня освіта (Інформатика)”, 014 “Середня освіта (Трудове навчання і технології)”, 051 “Економіка”, 073 “Менеджмент” отримали випускники 2024 року.

Розпочалася церемонія вручення дипломів в актовій залі факультету  з виконання державного гімну України, що надало… Читати далі »

Рекомендуємо безкоштовні курси з графічного дизайну

 

Шановні студенти, 
рекомендуємо добірку кращих онлайн-ресурсів
з безкоштовними курсами з графічного дизайну!

Професійний дизайн логотипу в Adobe Illustrator – Udemy
Цей безкоштовний курс про Udemy від Роусона Уддіна містить 7,5 годин відеоконтенту, який пояснює методи дизайну та компоненти, які використовуються для створення… Читати далі »

Запрошуємо на онлайн-захід “Тренди в Освіті 2024”

Ти репетитор, вчитель чи викладач? Тоді цей івент для тебе!

Тема: “Тренди в Освіті 2024”.

Приходь на безкоштовний Тиждень креативної освіти в Instagram 15.01-19.01, онлайн, для викладачів, вчителів та репетиторів будь-яких предметів!

5 днів отримуй контент у форматі:

  • сторіс,
  • дописів,
  • прямих етерів.

За… Читати далі »

Студенти ФФМЕІТ долучились до стажування в IТ компанії GENESIS

Студенти першого курсу спеціальностей «Комп’ютерні науки» та «Інформатика» долучились до одного з всеукраїнських освітніх курсів-стажувань про продуктове ІТ та його напрями від провідної української ІТ-компанії Genesis.

Genesis будує глобальні технологічні бізнеси разом із підприємцями Центральної та Східної Європи, входить до п’ятірки найкращих ІТ-компаній України та посідає перші сходинки в рейтингах… Читати далі »

Пропонуємо добірку найкращих безкоштовних онлайн-курсів на 2024 рік

 

Шановні студенти,

рекомендуємо Вам добірку найкращих безкоштовних онлайн-курсів на 2024 рік: 

Безкоштовні сертифікати від King’s College London

Онлайн-курси Гарвардського університету

Онлайн-курси ВООЗ з безкоштовним сертифікатом

Онлайн-курси… Читати далі »

ВІТАЄМО З НОВИМ РОКОМ!

 

Шановні студенти, випускники, колеги, друзі, партнери!

Сердечно вітаємо Вас з Новим 2024 роком! Новий рік – час дива, нових можливостей, час здійснення найбільших мрій. Бажаємо, щоб всі негаразди залишилися позаду, в році, що минув. Бажаємо Вам повірити в диво. Воно обов’язково прийде! Нехай 2024-тий буде роком перемоги… Читати далі »

Щирі вітання зі світлим святом Різдва Христового!

Наближається Різдво Христове – свято радості та дива, любові та надії. Свято, коли Господь виконує найзаповітніші наші бажання. А у всіх українців сьогодні спільне бажання, адже цьогоріч знову в час війни будемо святкувати народження Божого Сина і щиро молитися про перемогу України та довгоочікуваний мир на нашій рідній землі. Просимо… Читати далі »

Вічна пам’ять!

15 грудня 2023 року на 80-му році життя відійшов у вічність наш колега, людина відкритої душі та щирого й доброго серця Володимир НІМЕЦЬКИЙ. Володимир Петрович 50 років свого життя пропрацював інженером кафедри фізики Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка. Був висококваліфікованим фахівцем, відданим своїй справі. Сумлінно виконуючи свої професійні… Читати далі »

Давніші новини «

Більше новин