Меню

Науковий семінар, присвячений пам’яті доктора фізико-математичних наук, професора Василя БОЙЧУКА

ПРОГРАМА

наукового семінару, присвяченого пам’яті
доктора фізико-математичних наук, професора Василя БОЙЧУКА

 

Семінар відбудеться 2 червня о 15:00 год. в змішаному форматі:

  • очному – в аудиторії №38 факультету фізики, математики, економіки та інноваційних технологій Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка (вул. Стрийська, 3, м. Дрогобич);
  • Читати далі »

ПРОФОРІЄНТАЦІЯ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ З ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

24 травня кафедра технологічної та професійної освіти приймала гурт юних гостей – зі своєю наставницею, вчителем Гизюк Лесею Володимирівною до нас завітали учні 3-А класу ліцею №4 імені Лесі Українки Дрогобицької міської ради. Веселий гамір заполонив коридори факультету фізики, математики, економіки та інноваційних технологій. Для школярів тут… Читати далі »

Добірка найпопулярнішіх науково-освітніх YouTube-каналів

 

 

Україномовні YouTube-канали

Alpha Centauri – Alpha Centauri Ukraine створена групою ентузіастів, які перекладають західні наукові ролики українською мовою.

360 Наука – На каналі представлені відео з біографіями учених, дослідження космосу, астрономії,… Читати далі »

“Мотивація нескорених”: гранти на навчання студентській молоді

Подовжено IX Конкурс соціального проєкту «Scholarship в Україні». Це грантова програма підтримки обдарованої студентської молоді під девізом «Мотивація нескорених». Її переможці отримають по 15 000 грн. на оплату навчання з кожної теми, а також грошові винагороди за призові 2-гі та 3-ті місця.

В умовах війни в Україні цей… Читати далі »

День вишиванки на факультеті фізики, математики, економіки та інноваційних технологій

Щорічно, у третій четвер травня, відзначаємо Всесвітній день вишиванки. Українська вишиванка – не просто святковий одяг. Споконвіку сорочка, вишита дружиною або мамою, вважалася потужним оберегом від нещасть: кожен стібок зберігав у собі любов і тепло душі. У кожному регіоні України є свої традиції вишивання і символізм орнаментів, але незмінним є одне: вишиванка – це частина… Читати далі »

Підсумки Олімпіад, проведених кафедрою фізики та інформаційних систем

У березні-квітні 2023 року кафедрою фізики та інформаційних систем були проведені три онлайн-олімпіади:

  • 22-27 березня – Олімпіада з інформатики для учнів 9-11 класів загальноосвітніх шкіл та коледжів, в якій взяли участь близько 150 учасників з різних областей України;
  • 7-9 квітня – Олімпіада з інформаційних технологій для учнів… Читати далі »

ОГОЛОШЕННЯ

18 травня 2023 року о 13:00 год. на кафедрі фізики та інформаційних систем
запланована зустріч з Богданом ГОРОДИСЬКИМ, Middle Front-end Engineer.

Тема зустрічі: «WEB-розробка».

Зустріч відбудеться у змішаному форматі:

– аудиторія 27 факультету фізики, математики, економіки та інноваційних технологій;

– платформа ZOOM:Читати далі »

Міжнародна конференція “Актуальні проблеми сучасної науки” на факультеті фізики, математики, економіки та інноваційних технологій

Факультет фізики, математики, економіки та інноваційних технологій Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка 10-11 травня 2023 року провів щорічну X-у Міжнародну науково-практичну студентсько-викладацьку конференцію “Актуальні проблеми сучасної науки”. У роботі конференції взяли участь понад 240 учасників: студенти та викладачі Дрогобицького вишу, закладів вищої освіти з різних регіонів України, а також зарубіжні науковці… Читати далі »

Вітаємо з ювілеєм!

14 травня відсвяткував свій 45-річний ювілей доцент кафедри математики та економіки, кандидат економічних наук Микола ПАЛАСЕВИЧ!

Шановний Миколо Богдановичу, колектив кафедри математики та економіки щиро вітає Вас зі святом. У цей день зазвичай підводяться підсумки: чого вдалося досягти і чого слід досягти у подальшому. Щиро бажаємо, щоб до наступного ювілею… Читати далі »

Практична підготовка студентів факультету фізики, математики, економіки та інноваційних технологій

Педагогічна практика у школі є важливою складовою професійної підготовки майбутніх учителів математики. Саме тому студенти 3 курсу спеціальності “Математика” разом із доцентом кафедри математики та економіки Гордієнко Іриною Валеріївною побували на уроках математики у ліцеї №2 Дрогобицької міської ради.

Студенти вирішили поділитися своїми враженнями та емоціями від роботи на уроці.

«Просторове… Читати далі »

Давніші новини «

Більше новин