Меню

Профорієнтаційна робота факультету фізики, математики, економіки та інноваційних технологій

22 вересня 2023 року декан факультету фізики, математики, економіки на інноваційних технологій, професор Ігор Столярчук та завідувач кафедри математики та економіки, доцент Тарас Війчук провели профорієнтаційні зустрічі у трьох загальноосвітніх навчальних закладах Сколівщини: Сколівській академічній гімназії при Національному університеті “Львівська політехніка” імені Героя України, Героя Небесної сотні Олега Ушневича, Верхньосиньовидненському закладі загальної середньої… Читати далі »

Практичні заняття з надання першої домедичної підготовки на факультеті фізики, математики, економіки та інноваційних технологій

Сьогодні, у часі війни, повітряних тривог та ракетних ударів, як ніколи важливо мати навички надання першої домедичної допомоги. Із серією лекційних та практичних занять до університету завітали учасники волонтерської організації «ANTAL GRUP UKRAINE» Task Force Antal Humanitarian Action, Бен Тернер – офіцер запасу збройних сил Австралії та перекладач Євген Лакатош… Читати далі »

ВІТАЄМО З 95-РІЧЧЯМ!

9 вересня 2023 року свій 95 день народження відсвяткувала Дудко Лідія Петрівна, талановитий математик, педагог від Бога, улюблений викладач багатьох поколінь студентів Франкового вишу, з якими дорога іменинниця так щедро ділилася своїми знаннями та життєвою мудрістю, чудовий наставник для молодих колег з кафедри математики та методики викладання математики.… Читати далі »

Інструктаж з техніки безпеки та охорони праці, а також правил поведінки у випадку надзвичайних ситуацій

В четвер, 7 вересня 2023 року, для студентів першого курсу факультету фізики, математики, економіки та інноваційних технологій було проведено інструктаж з техніки безпеки та охорони праці, а також правил поведінки у випадку надзвичайних ситуацій.

Перед студентами виступили представник Служби охорони праці Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка та представник Дрогобицького… Читати далі »

Добірка безкоштовних курсів для роботи з інтелектуальними системами

Штучний інтелект (ШІ) є одним з трендів в освіті та науці у 2023 році і швидше за все буде і надалі. Тому вчимося ним користуватись!

Добірка безкоштовних курсів для роботи з системами штучного інтелекту та Chat GPT.

 

Основи AI від Google – Безкоштовний курс з ШІ для українців від… Читати далі »

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, УКРАЇНО!

Сьогодні, 24 серпня 2023 року, Україна відзначає 32-ий ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ у своїй історії та другий – за період повномасштабної війни з росією. Сотні тисяч українців захищають нині свою державу та її суверенітет на фронті, доводять всьому світу своє прагнення до свободи та незалежності.

Дорогі студенти і колеги, щиро вітаємо Вас… Читати далі »

З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ!

Дорогі студенти і колеги, вітаємо Вас з ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ!

Український жовто-блакитний прапор ­– наша гордість і найвідоміший символ України. Під час повномасштабної війни весь світ дізнався про самовідданість і хоробрість українського народу. Дякуємо українським воїнам за те, що сьогодні він майорить над нашим містом!

Бажаємо якнайшвидшої… Читати далі »

Навчайся і подорожуй!

Шановні студенти!

Для Вас добірка крутих безкоштовних варіантів, як поєднати навчання і подорожі.

Молодіжний обмін EU You GO в Португалії
Подати заявку

Lublin Triangle Youth Eve.
Подати… Читати далі »

Вебінар про роботу з науковими профілями та соцмережами

Запрошуємо стати слухачем безкоштовного вебінару для аспірантів та інших вчених, де розглянемо роботу:

  • з науковими профілями (Google Scholar, ORCID, Publon, Scopus);
  • платформою Open Journal System;
  • міжнародними науковими соцмережами (ResearchGate, Academia.edu, Mendeley);
  • диджиталізації оформлення посилань на використані джерела.… Читати далі »

До уваги вступників, які отримали рекомендацію на бюджет!

Якщо ви виконали вимоги до зарахування і вас зараховано до ЗВО, то в електронному кабінеті навпроти такої заяви з’явиться статус “Включено до наказу (навчання за державним (регіональним) замовленням)”.

Усі інші ваші заяви автоматично отримають статус “Деактивовано (у звʼязку із зарахуванням на бюджет)”, зокрема й ті, що подані лише на контракт.

Якщо… Читати далі »

Давніші новини «

Більше новин