Меню

Шановні колеги та студенти!

Триває конкурс на найкращий логотип факультету. Приймаємо ваші пропозиції та ідеї до 5 грудня 2022 року на електронну скриньку факультету ffmeit@dspu.edu.ua

Голосування триватиме з 5 по 7 грудня на інтернет сторінках факультету:
Facebook https://www.facebook.com/groups/2045917768805614
Instagram https://www.instagram.com/fizmat_ddpu/

Знайомство студентів факультету фізики, математики, економіки та інноваційних технологій з компанією QA TestLab

У четвер, 3 листопада, відбулася онлайн зустріч студентів з представниками компанії QA TestLab.

QATestLab — незалежний постачальник QA послуг та тестування програмного забезпечення. Компанія допомагаємо покращити якість продуктів і рішень для софтверних компаній США, країн Європи та Азії.

З 2015 року регулярно входить до «Top 20 Software Application Testing… Читати далі »

У четвер, 3 листопада, о 14.30 відбудеться зустріч з представниками компанії QATestLab

Розглядаєш ІТ лише як світ розробників? Що ж, тоді недаремно ми пропонуємо онлайн-зустріч, адже професія тестувальника програмного забезпечення є сучасною та доступною ІТ-професією, яку можна опанувати лише за 4 тижні! Не віриться?

Приходь на презентацію «До роботи в ІТ один крок» від міжнародної компанії QATestLab для Дрогобицького державного педагогічного університету імені… Читати далі »

Зустріч студентів факультету фізики, математики, економіки та інноваційних технологій з військовослужбовцем полку АЗОВ

У середу, 26 жовтня, на факультеті фізики, математики, економіки та інноваційних технологій відбулася зустріч студентів та викладачів з захисником України, військовим полку Азов, Русланом («Панк»).

Руслан родом з Луганщини, у 2014 вимушено покинув територію області через початок військових дій та незаконне захоплення української землі. Ми мали змогу дізнатися, що саме спонукало… Читати далі »

Представники факультету фізики, математики, економіки та інноваційних технологій взяли участь у Міжнародній математичній конференції.

20-22 жовтня проводилася Міжнародна математична конференція “International E-Conference on Mathematical and Statistical Sciences: A Selcuk Meeting” , організована факультетом наук Selçuk University (м. Конья, Туреччина).  У конференції взяли участь 197 учасників з понад 15 різних країн, у тому числі і України.

Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка представляли заступник декана… Читати далі »

Перші враження студентів факультету фізики, математики, економіки та інноваційних технологій про стажування за програмою Erasmus+

Упродовж кількох років студенти Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка мають можливість проходити стажування за програмою Erasmus+. Цього року у програмі взяли участь студентки факультету фізики, математики, економіки та інноваційних технологій Тетяна Рапак (спеціальність 014 Середня освіта (Математика)) та Тетяна Ільницька(спеціальність 014 Середня освіта (Фізика)).

«Завдяки Дрогобицькому державному педагогічному університету… Читати далі »

Першокурсники розкривали таємниці ратуші і знайомились з Дрогобичем

5 жовтня студенти першого курсу факультету фізики, математики, економіки та інноваційних технологій побували на екскурсії у Дрогобицькій ратуші. Знайомство розпочалося з внутрішнього дворика сучасної ратуші. Перша дерев’яна споруда,  побудована ще в XV столітті для засідань міського управління, до наших днів не вціліла. Сучасна ратуша побудована в ХХ столітті на основі розібраної столітньої попередниці.

Читати далі »

Екскурсія у музей «Тюрма на Стрийській»

29 вересня студенти першого курсу факультету фізики, математики, економіки та інноваційних технологій мали можливість ознайомитися з історією будівлі, у якій зараз розташований факультет фізики, математики, економіки та інноваційних технологій.

Півстоліття (з 1903 до 1959 року) будинок на вул. Стрийській, 3 у Дрогобичі був символом тоталітаризму та репресій чотирьох окупаційних режимів. На… Читати далі »

Онлайн лекція “31 рік незламності” на факультеті фізики, математики, економіки та інноваційних технологій

Цього року Україна святкувала особливий День незалежності. Адже кожного дня воїни ціною свого життя здобувають нам право жити у вільній державі, а українці для всього світу є прикладом мужності та незламності.

Саме цій темі була присвячена онлайн лекція для студентів факультету фізики, математики, економіки та інноваційних технологій, яку з люб’язністю погодився… Читати далі »

Анонс! 11-10-2022: Зустріч з головою Правління Української Гельсінської спілки з прав людини

У середу, 11 жовтня, о 15.00 в актовому залі головного корпусу відбудеться зустріч з Євгеном Захаровим, головою Правління Української Гельсінської спілки з прав людини та директором Харківської правозахисної групи. Тема зустрічі «Права людини».

Запрошуємо студентів та викладачів університету.