»

Університет оголошує збір книг для відновлення бібліотечних фондів Херсонщини

Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка запрошує працівників та студентів долучитися до всеукраїнської акції «Один студент – одна книжка для Херсона». Усі зібрані друковані видання будуть передані для відновлення книжкового фонду бібліотек Херсонської області.

Збір триватиме протягом березня – травня 2024 року, а книгу можна залишити в університетській бібліотеці (Відділ зберігання фондів, каб. № 2).

До слова, проєкт проходить під егідою Міністерства освіти України спрямований: «…на покращення психоемоційного стану людей, які знаходяться під щоденними ворожими обстрілами, а також на просування ідеї читання україномовної літератури з метою підвищення соціальної активності та свідомості жителів, популяризації української мови й використання її у повсякденному житті».

Також можна дарувати і книги мовою окупанта, але працівники бібліотеки їх здадуть на переробку, а виручені кошти скерують для підтримки Збройних Сил України в боротьбі з ворогом.

У ці дні особливо віримо в Перемогу із пророцтвом Тараса Шевченка: «І на оновленій землі / Врага не буде, супостата, / А буде син, і буде мати, / І будуть люде на землі!»

Бібліотека ДДПУ ім. Івана Франка