СПІВПРАЦЮЄМО – ПРОФОРІЄНТУЄМО!

23 березня 2023 року факультетом історії, педагогіки та психології у співпраці з Дрогобицькою філією Львівського обласного центру зайнятості було проведено профорієнтаційну зустріч з учням 9 – 11 класів ліцею №4 імені Лесі Українки Дрогобицької міської ради Львівської області. Начальник відділу кар’єрного консультування Світлана Чумаченко проінформувала школярів про особливості сучасного ринку праці. Заступник декана факультету Андрій Зимянський повідомив присутнім про спеціальності за якими здійснюється підготовка фахівців на факультеті, про можливості та перспективи навчання, а також про те, ким і де можна працювати після завершення навчання. Представники студентського самоврядування факультету – студентський декан Оля Клиса і голова профбюро Віка Спас розповіли чому обрали свої спеціальності та навчання на нашому факультеті, пояснили суть своїх обов’язків та поділилися враженнями від студентського життя. Спілкування носило інтерактивний характер та відбувалося в позитивній атмосфері Усі присутні погодилися на скільки важливо зробити правильний вибір майбутньої професії та проявили неабиякий інтерес до представленої інформації. Зустріч завершилася вправою для психологічного розвантаження «Австралійський дощ». Дякуємо дирекції та адміністрації ліцею за сприяння у проведенні зустрічі!