Урочиста академія з нагоди 50-річчя від дня заснування кафедри музикознавства та фортепіано

4 квітня 2017 року в актовому залі головного корпусу університету відбулася урочиста академія з нагоди 50-річчя від дня заснування кафедри музикознавства та фортепіано інституту музичного мистецтва.

Відкрив святковий захід музичним дарунком народний чоловічий камерний хор «Боян Дрогобицький» (керівник – доцент Петро Гушоватий, концертмейстер – Тамара Козій).

Вітальне слово виголосила ректор професор Надія Скотна. До привітань приєдналися: завідувач кафедри музикознавства та фортепіано доцент Людомир Філоненко, професор завідувач кафедри історії музики Львівської національної музичної академії ім. М. Лисенка Любов Кияновська, проректор ЛНМА ім. М. Лисенка заслужений діяч мистецтв України лауреат Національної премій ім. Т. Шевченка Віктор Камінський, професор завідувач кафедри концертмейстерського класу ЛНМА ім. М. Лисенка  Ярослава Матюха, професор Прикарпатського національного педагогічного університету ім. В. Стефаника Ганна Карась, доцент Східноєвропейського національного університету ім. Л. Українки Лариса Ігнатова, професор завідувач кафедри музикознавства ЛНМА ім. М. Лисенка Юрій Медведик, професор ЛНМА ім. М. Лисенка Ельвіра Тайнел, доцент Рівненського гуманітарного університету Роман Дзвінка, дрогобицька організація Національної спілки композиторів України (Володимир Грабовський та Анна Школьнікова), Дрогобицький музичний коледж ім. В. Барвінського (завідувач відділу фортепіано Олена Денис і кандидат мистецтвознавства Людмила Садова).

Від імені дружньої кафедри методики музичного виховання та диригування привітання виголосили доцент Юрій Добуш та викладач Христина Голубінка.

Вокальні музичні подарунки лунали від професора Корнеля Сятецького (концертмейстер – Ольга Сятецька), доцента Ірини Кліш, магістрантів Івана Бобітка (концертмейстер – Наталя Сторонська) та Романа Локатира (концертмейстер – аспірантка Яна Лензіон). На святковій академії інструментальні твори виконали студенти та викладачі інституту музичного мистецтва.