26 – 28 квітня 2017 року відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Україна – Польща: ризики молодіжного стилю життя. Що маємо та чого прагнемо?», організаторами якої був Дрогобицький державний педагогічний університет ім. І. Франка спільно з Львівською облдержадміністрацією, Львівською обласною радою, Державною агенцією з розв’язання алкогольних проблем (Республіка Польща), Національним університетом «Львівська політехніка», Благодійним фондом «Карітас» Самбірсько- Дрогобицької єпархії УГКЦ. Конференція проходила в два етапи – у Львові та Дрогобичі. 26 квітня у сесійній залі Львівської обласної ради відбулося перше засідання, на якому наш університет представили проректор з міжнародної співпраці доцент Юрій Вовк, професор Світлана Щудло, доцент Ірина Мірчук та викладач Лілія Вовк. 28 квітня конференція продовжила роботу у Дрогобичі в актовій залі Франкового вишу. Учасників привітали міський голова Тарас Кучма, ректор професор Надія Скотна, керівник БФ «Карітас» о. Ігор Козанкевич, директор Державної агенції розв’язання алкогольних проблем (PARPA) Криштоф Бжуска і керівник відділу громадської просвіти, аналізу та міжнародної співпраці агенції PARPA Катажина Окуліч-Козарин. Українські та польські науковці представили освітянам, медикам, соціальним працівникам, науковцям, духівництву регіону результати проведеного соціологами Дрогобича, Львова та Варшави опитування учнів про ризики стилю життя сучасної молоді, а також ознайомили з сучасним європейським досвідом організації профілактичної роботи у молодіжному середовищі та обговорили організацію ефективної стратегії протидії ризикогенній поведінці молоді на Львівщині.