Відбулося засідання вченої ради

31 січня 2019 р. відбулося засідання вченої ради університету. Вчена рада розглянула питання про викладання психолого-педагогічних дисциплін у навчально-науковому інституті іноземних мов та підсумки діяльності спеціалізованих вчених рад університету 2018 року, розглянула атестаційні справи професора кафедри практичної психології Галяна Ігоря Михайловича та професора кафедри фізики Столярчука Ігоря Дмитровича. Вчена рада також обрала Розлуцького Ігоря Миколайовича на посаду директора бібліотеки Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, затвердила Правила прийому на навчання до Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка 2019 року, ухвалила рішення про перейменування соціально-гуманітарного факультету на факультет психології, педагогіки та соціальної роботи. Крім того, вчена рада рекомендувала до друку 3 навчально-методичних посібники та 1 монографію.