Вічна пам’ять герою!

Сумна звістка наспіла до нашого університету. У ніч з 13 на 14 вересня 2021 року в зоні проведення Операції об’єднаних сил від кулі російського снайпера загинув військовослужбовець Збройних сил України Дем’ян Петрович ДАНИЛІВ.

Дем’ян Данилів був студентом ІІ курсу історичного факультету нашого університету (заочна форма навчання, група ІПз-21Б), здобуваючи вищу освіту зі спеціальності 014 “Середня освіта (Історія) та правознавство”. За час навчання проявив себе сумлінним і відповідальним студентом. Навчальний план виконував повністю, відзначався дисциплінованістю, обов’язковістю, урівноваженістю. Підтримував приязні відносини з викладачами та студентами, серед яких користувався непохитним авторитетом як захисник України, відважний український воїн.

Адміністрація історичного факультету, викладачі та студенти групи ІПз-21Б висловлюють глибокі співчуття родині Дем’яна Даниліва з приводу важкої і непоправної втрати. Він назавжди залишиться у наших серцях!

Слава Героям!