Науковиця Дрогобицького університету долучилася до роботи освітнього форуму

9 вересня 2021 року відбувся форум «Інтернаціоналізація українських закладів вищої освіти 2021: німецько-український досвід». У заході, який відбувався в гібридному форматі, взяла участь начальниця науково-дослідного сектору Леся Перхун.

Форум провели Міжнародний офіс Ганноверського університету імені Лейбніца та Київський національний університет імені Тараса Шевченка у межах програми DAAD «Підтримка інтернаціоналізації українських закладів вищої освіти – програми безперервної освіти для адміністраторів українських закладів вищої освіти в галузі освіти та академічного менеджменту (2019 – 2021 рр.)» за підтримки Федерального міністерства освіти та наукових досліджень Німеччини й Міністерства освіти і науки України.

Захід відкривали заступник Міністра освіти і науки України з питань європейської інтеграції Олексій Шкуратов та ректор КНУ імені Тараса Шевченка професор Володимир Бугров.

Учасники мали нагоду опанувати навички щодо пошуку можливостей для міжнародних наукових і академічних обмінів, вивчення базових засад щодо мотивації й саморозвитку на шляху до інтернаціоналізації освітнього процесу в Україні. Модерацією події опікувалася проректорка КНУ імені Тараса Шевченка Ксенія Смирнова.

Можливість долучитися до обговорень мали як безпосередні, так і дистанційні учасники форуму.