Вдалий виступ студента факультету здоров’я людини та природничих наук на Чемпіонаті світу

16 – 19 листопада 2022 року відбувся Чемпіонат Світу зі стрибків на батуті та стрибків на акробатичній доріжці, який проходив в м. Софії (Болгарія). В змаганнях взяли участь 39 країн. Відповідно конкуренція була у всіх видах програми.

У складі чоловічої збірної команди України зі стрибків на акробатичній доріжці змагався студент факультету здоров’я людини та природничих наук Майстер спорту України Віталій Войтів. Добре виконавши вправи попередніх змагань, він увійшов у півфінал наступного етапу, де змагалися 16 кращих спортсменів. У півфіналі Віталій виконав складну вправу, але всього 0,3 бали не вистарчило, щоб взяти участь у фінальній частині змагань. Його зарахували другим у резерв фіналу, а це означає, що Віталій увійшов у десятку кращих акробатів світу.

Чоловіча збірна команда України на шостому місці. Це найкращий результат Віталія Войтіва на чемпіонатах світу з чим ми його і вітаємо!