Участь у проєкті «Нуково-педагогічні кейси»

Доцентка кафедри педагогіки та методики початкової освіти Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка Лілія Стахів взяла участь у проєкті «Науково-педагогічні кейси», організованого Офісом підтримки вченого. Перебуваючи в одній спікерській команді з науковим співробітником відділу біологічної, хімічної та фізичної освіти Інституту Педагогіки НАПН України  п. Олександром Козленком, свій науковий досвід з проблеми формування критичного мислення учнів початкових класів як важливого ключового уміння 21 століття Л.Стахів представила у формі міні-лекції. У науковому заході взяли участь й студенти факультету  початкової освіти та мистецтв, а також факультету здоров’я людини і природничих наук разом зі старшим викладачем кафедри біології та хімії Сузанною Волошин.